Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinien mu założyć sprawę cywilną i domagać się wysokiego odszkodowania od tego całego naczelnika.A propo jak się on nazywa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wiesz na temat udaru. Przyczyn może być tyle ile masz włosów na głowie. Wiem bo też miałem udar i też byłem policjantem... byłem bo już nie jestem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyny rodzinne i odobiste. Rozmowa z komendantem bez zwiazku. Koniec raportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W policji związki zawodowe to są aby pomagać swoim wybrańcom, organizować rauty, wycieczki, pikniki. Naczelnik z Zamościa pokazał jaja bo powiedział co myśli o pracy związkowca co więcej na jakiś obchodach i obradach bywa niż się robotą zajmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojna głowa, pan naczelnik rozrzuci konfetti przed wiceministrem Zielińskim i będzie mógł nadal traktować podwładnych jak niewolników bez godności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo o aktualnym stanie zdrowia tego policjanta? Ma z tego powodu jakieś powikłania, czy raczej tragedii nie ma? Mój ojciec, elektryk miał tak, ale z przyczyn bardziej natury diety, podawaliśmy mu neuroAID i dzięki temu wyszedł z afazji. Rehabilitacja zwróciła mu odrobinę sprawności i teraz sam potrafi m.in. się załatwiać i jeść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że o Kurów chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mają w tej firmie instrukcji anty mobbingowej? myslalem ze w kazdej firmie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A etyka policjantów nie dotyczy przełożonych.... czy jak.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest to że ten policjant był wybitny i przed czasem awansował. Z drugiej strony ciekawe za co jak największą aktywność przejawiał jeżdżąc na obchody, spotkania związkowe. Cała prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem zawał w służbie porannej, 4.5 h po jej rozpoczęciu... mimo że niedokrwienie serca , nadciśnienie, udary , wylewy to choroby zawodowe mundurowych- to ja musiałem przepraszać że miałem ciężki gwałtowny zawał. Gdy nigdy nie leczyłem się na choroby serca itp , a rok wcześniej przeszedłem badania resortowe. Sprawa w toku - ... Podsumowując smutno- nie ma sensu się scierac twoje życie jest ważniejsze i mieć wy***e jak wszyscy mają wy***e na nas policjantów , czy to społeczeństwo a tym bardziej przełożeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porada dla policjantów wykonujących służbę pod patologicznym zwierzchnikiem: Nagrywajcie jak was mobbingują, i nie bójcie się tego za ujawniać, zanim zostaniecie kalekami  po wylewie lub zawale. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega związkowiec to związki rozdmuchają sprawę i pomogą, gdyby chodziło o zwykłego policjanta nie byłoby takiego poglosu. Zwykły policjant udaru dostał y pewnie przez tysiąc innych czynników a naczelnika to by przepraszal że wogole rzucił cień podejrzenia w jego stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Policji jest Patologie a będzie jeszcze gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak będzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore planowanie, słaba kasa, nocki i ciągłe skoki do innych zmian bez szans na odpoczynek po 12 h rypania na przejściu. Faworyzowanie pupilków i członków swoich rodzin co za tym idzie kolejne pieniądze trafiają tam gdzie nie powinny. Brak rozwoju zawodowego , traktowanie funkcjonariuszy jak podludzi gdzie pseudo oficerowie nie maja pojecia nawet o przepisach prawa ... Śmiech na sali ta formacja powinna być z zrównana z betonem a tych pseudo oficerków powinni na zbity pysk wyrzucić za sposób jak traktuja podopiecznych. Nie wspomne juz o licznych aferach zamiatanych pod dywan . PSG TERESPOL POZDRAWIA I PIOTR KROL MOBBINGU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowskiej KWP jest to samo! Szczególnie w wto. Naczelnicy są bezkarni od lat. Tam dopiero dochodzi do swoistego rodzaju paranoi! Gnebienie ludzi! Zastraszanie i ośmieszanie I to nie koniec. I wszystko za przyzwoleniem komendanta albo I bez ich wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slabiutki ten podinspektor jak po o***il dostał udar. To ja chyba powinienem juz nie żyć bo bojach stoczonych z betonami komendantami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mnie jeszcze nikt nie krzyczał. Beata z wydziału ds Równości płci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał że wszyscy mają na was wyje....e , spójszcie na to z innej strony jak coś się dzieje i durny naród potrzebuje pomocy to pierwsze dzwoni do was, wtedy jest RATUJ. Dajcie spokój głowa do góry i olać, a społeczeństwo to zazdrosci bo noe każdy nadaje się na mundurowego. Mam cała rodzinę mundurową od pokoleń wiec wiem coś o tym. Nie poddawajcie się i ze względu na wszystko bądzcie z siebie dumni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...